2. Spolupráce sú pre nás dôležité

Pre každú spoločnosť je veľmi dôležité nájsť si kvalitných obchodných partnerov. Za viac ako 14 rokov sme nadviazali veľa spoluprác, ale dnes by sme vám chceli priblížiť štyri z nich, ktoré sa nám najviac osvedčili, máme s nimi nadštandardné vzťahy a radi vám ich odporúčime.

CopyShop Pezinok

Rodinná firma, ktorá nám zabezpečuje kompletnú tlač pre klientov. Či sa jedná o vizitky, plagáty alebo veľkoformátovú tlač, vždy je všetko kvalitne spracované a pripravené v dohodnutom čase. Pracujú tam veľmi príjemný, pracovitý a hlavne usmievaví ľudia s ktorými sa vieme vždy dohodnúť, porozprávať a posrandovať.

www.copyshoppk.sk

ELBIA, s.r.o.

So spoločnosťou ELBIA Hosting spolupracujeme od začiatku. Poskytujú nám prvotriedny webhosting, ktorý nám vyhovuje, administračné rozhranie je veľmi prehľadné, o všetkých zmenách sme včas informovaní a najviac oceňujeme promptnosť v reagovaní na e-mail. Nezáleží, či je pracovný deň, piatok, sviatok, víkend – odpoveď na našu otázku máme takmer vždy obratom.

www.elbia.sk

Panda marketing

V prípade, že potrebujeme hromadne obvolať našich klientov, nenapadne nás nič iné ako Panda marketing. V telefóne sa vždy ozve usmiata slečna Miška, ktorá spraví presne to, čo potrebujeme a vždy v dohodnutom čase. Ich služby si môžete pozrieť na novej stránke

www.pandamarketing.sk

P2P Advertising

Akékoľvek reklamné alebo darčekové predmety dávame robiť firme P2P Advertising v Pezinku. Vždy nám radi poradia a majú široký výber propagačného textilu, kancelárskych potrieb a mnoho iného. Gravírovanie, potlač textilu a trofeje sú ich silná stránka.

www.pohare-trofeje.sk