1.Plán

Definovanie tvojich cieľov a zváženie všetkých rozumných riešení na ich dosiahnutie. Vypočujeme si tvoje požiadavky a neskôr ich implementujeme do tvojej novej webovej stránky. Tvorba web stránok je založená na komunikácií, ktorá je kľúčom našej spolupráce a povedie k uspokojivému výsledku

2.Práca

Výbuch našej kreativity! Pastelky sa púšťajú do práce na tvojej novej webovej stránke a vkladajú do nej svoje nápady a srdce. Zakomponujeme všetky prvky, ktoré si si definoval a splníme všetky tvoje túžby. Web stránka bude presne taká, akú si chcel a konečne ťa posunie vpred!

3.Finiš

Po expresnej práci nášho tímu prichádza odstraňovanie chybičiek, chytanie múch a gumovanie zbytočností. Spoločne s tebou odkonzultujeme prípadné zmeny, úpravy a zvážime tvoje návrhy. Vykonávame posledné testovania a už sme skoro tam!

4.Výsledok

Tadá! Tvoja webová stránka je online a pripravená chytať tvojich návštevníkov, zákazníkov či čitateľov. Výsledok uspokojí ako nás, tak aj teba. Konečne máš krásnu a funkčnú webovú stránku, ktorá ti pomôže dosiahnuť stanovené marketingové ciele.

Naše služby

logo

Volaj 0948 399 853 alebo mailuj obchod@pastelsmedia.com

Neváhaj, zavolaj alebo napíš nám. Pozveme Ťa na kávičku, kde preberieme tvoje predstavy a ciele. Toto všetko je ZDARMA. TAK NEVÁHAJ A VYSKÚŠAJ!

Klienti, ktorí to skúsili

ProdesignSK
Jaguar
Salón Monar
Suzuki
Abawi
RedCatCabaret
Olejnakup.sk
Pediatria Šenkvice
Výkop-studní.sk
Montana
WoodSK
Baroque
Dream Land
Hotel Malina