PASTELS BLOG

Prinášame Ti informácie z online sveta a IT sveta 🙂

Ako sme pomohli „nakopnúť“ e-shop pre klienta

Začiatkom roka 2017 nás oslovil mladý pár Peťa a Mário s ideou, že by potrebovali vytvoriť e-shop a všetko s ním spojené.

Keďže naším cieľom je vytvárať moderné webové stránky a eshopy a budovať ich značku, veľmi rýchlo sme sa dohodli na spolupráci.

Na začiatku sme spolu absolvovali pár sedení, aby sme zistili ich potreby, čo je ich priorita, ako sa chcú prezentovať, koľko produktov budú mať na eshope a podobne.

Spolupráce sú pre nás dôležité

Pre každú spoločnosť je veľmi dôležité nájsť si kvalitných obchodných partnerov. Za viac ako 14 rokov sme nadviazali veľa spoluprác, ale dnes by sme vám chceli priblížiť štyri z nich, ktoré sa nám najviac osvedčili, máme s nimi nadštandardné vzťahy a radi vám ich odporúčime.

Férový prístup je u nás prvoradý !

V tomto článku by sme sa chceli s vami podeliť o tom, ako pracujeme, ako komunikujeme, staráme sa o zákazníkov a čo nás odlišuje od ostatných.

Niektorým možno poskytneme nápad, čo zlepšiť vo vlastnej firme a niečo sa od nás naučíte.

Tí z vás, ktorý aktuálne hľadáte vhodného dodávateľa sa o nás dozviete viac a zhodnotíte, či budeme na rovnakej „vlne“, pričom rýchlo zistíte, či vôbec spolupráca medzi nami bude fungovať.