SME KREATÍVNI, SME PASTELS

O nás

SME KREATÍVNI, SME PASTELKY!

Mladí, kreatívni, neobmedzení, ambiciózni, trendoví – z takýchto ľudí sa skladá náš tím! Sme reklamná internetová agentúra PASTELS MEDIA s vyše 15-ročnými skúsenosťami. Odmietame ísť s prúdom a do sveta webových stránok uvádzame inovatívne, svieže a príťažlivé riešenia. Každý projekt je jedinečnou možnosťou dovoliť našej kreativite vybuchnúť ako sopka. A výsledkom je dokonalá webová stránka, ktorú budeš milovať nielen ty, ale najmä tvoji návštevníci! Tak prečo nebyť iný?
Našou základnou činnosťou je tvorba web stránok. Roky skúsenosti a originálne nápady nám umožňujú tvoriť krásne a funkčné web stránky. Naše vedomosti však siahajú aj do iných dôležitých odvetví, akými sú online marketing, SEO, reklamné kampane či corporate identity – jednoducho kompletný servis na dosiahnutie tvojich cieľov! Staň sa našim partnerom aj ty a konečne dostaneš web stránku, po akej si vždy túžil.
Prioritou PASTELS MEDIA je spokojnosť klienta. Preto sme plne flexibilní a schopní uviesť všetky tvoje požiadavky do praxe. Základom našej práce je jedinečnosť, originalita a krása. Dizajn web stránky je teda spojením kreativity, svojských nápadov a prehľadnosti. Devízou nášho tímu je expresné dodanie a vysokokvalitná komunikácia. Vždy, keď niečo potrebuješ, sme tu pre teba! Individuálny prístup a férová komunikácia je kľúčom k obojstrannej spokojnosti.
Medzi naše obľúbené činnosti patrí aj pomoc neziskovým organizáciám. Pastelky sú tu pre teba!

web-design

Tí, ktorých sme vyfarbili

ProdesignSK
Jaguar
Salón Monar
Suzuki
Abawi
RedCatCabaret
Olejnakup.sk
Pediatria Šenkvice
Výkop-studní.sk
Montana
WoodSK
Baroque
Dream Land
Hotel Malina

Zaujali sme Vás? Tak nás kontaktujte